شنبه, 08 دی 1397 ساعت 12:18

ثبت پایتخت مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

قدم سوم در ثبت شرکت:
سپس، شرکا و کسانی که می خواهید با آنها شراکت کنید را انتخاب کنید .آیا می توان به تنهایی شرکت ثبت کرد؟ طبق قانون، ثبت شرکت تک نفره ممکن نیست و حداقل تعداد شرکا برای ثبت شرکت، دو نفر است که مربوط به شرکت های با مسئولیت محدود، تضامنی و نسبی است .برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل سه شخص و برای سهامی عام حداقل پنج شخص مورد
نیاز است .پس اگر شما تصمیم به ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارید علاوه بر خودتان به یک شریک دیگر و برای ثبت شرکت سهامی خاص به دو شخص دیگر نیاز خواهید داشت .با اشخاصی تجارت خود را آغاز کنید که معتمد شما هستند.
قدم چهارم در ثبت شرکت:
پس از انتخاب شرکای مورد نظر خود، باید سرمایه اولیه برای تشکیل شرکت را تعیین کنید که یکی از شرایط ثبت شرکت است .قانون در مورد سرمایه، محدودیت هایی قائل شده است .به این صورت که برای ثبت شرکت سهامی عام حداقل پنج میلیون ریال و برای سهامی خاص یک میلیون ریال را در نظر گرفته است .به این نکته توجه داشته باشید که با مبلغ بسیار کم هم امکان ثبت شرکت وجود دارد اما شرکت هایی که سرمایه ی بیشتری دارند راحت تر تسهیلات دریافت می کنند .پس از تعیین سرمایه، میزان سهم یا سهم الشرکه هر شخص را مشخص نمایید.
قدم اخر در ثبت شرکت:
از شرایط دیگر ثبت شرکت، تدوین اساسنامه یا شرکتنامه برای شرکت است .برای آگاهی از نکات مهمی که در اساسنامه باید به آن پرداخته شود، اینجا کلیک کنید.
موارد بالا، شرایط ابتدایی و اولیه ثبت شرکت است که رعایت آنها لازم و ضروری است .بدون انجام مراحل بالا، ورود به فرآیند ثبت شرکت ممکن نیست.کارشناسان ما شما را قدم به قدم در ثبت شرکت تان همراهی خواهند کرد.

ثبت پایتخت

کمترین زمان - کمترین قیمت 

کارشناسان ما در ثبت پایتخت آماده مشاوره و  ارائه خدمات به شما همراهان هستند با ما تماس بگیرید

راه‌های تماس

 

تهران -سیدخندان – سهروردی شمالی – خیابان آپادانا (خرمشهر) – پلاک ۳۸ – طبقه اول جنوبی
-------------------------------
دفتر مرکزی:
۸۸۱۷۴۷۵۷ - ۸۸۷۴۲۷۲۰

شعبه شمال: ۲۲۸۴۵۸۳۷ - ۲۲۸۹۰۴۲۸
شعبه شرق: ۷۷۲۵۹۳۶۶ - ۷۷۵۷۴۶۷۰
شعبه جنوب: ۳۳۰۹۶۴۸۰ - ۵۵۹۲۵۷۲۹
شعبه غرب : ۴۶۰۴۲۴۸۳
خواندن 1243 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 08 دی 1397 ساعت 12:18
محتوای بیشتر در این بخش: « شرایط ثبت شرکت ثبت پایتخت »

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به ثبت پایتخت می باشد . 

طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه